Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Будівельні роботи планують розпочати в травні.

На трьох військових арсеналах Міноборони України мають збудувати 15 залізобетонних сховищ для зберігання боєприпасів та ракет.

"Завдання, яке стоїть перед нами, — відповідальне, непросте, але цілком виконуване. Українцям варто знати, що ту роботу, яку ми зараз розпочали, в таких масштабах і обсягах, у державі ще ніхто не робив. Адже ми будуємо сховища, які не лише надійно захищені від ураження вогневими засобами противника, вони передбачають облаштування сучасними автоматичними системами охорони, сповіщення й пожежогасіння", — сказав міністр оборони Степан Полторак.

Сьогодні, 8 травня, він перебував на Хмельниччині, де інспектував військовий арсенал. Там мають розпочати будівництво сучасних сховищ.

Тендерні процедури із будівництва 15 сховищ уже відбулися, технічну документацію підготували. Будроботи мають розпочатися в травні.

Нагадаємо, за час війни на Донбасі в Україні сталися п'ять масштабних пожеж із подальшими вибухами на військових складах.

ВідеоЧергова Балаклія стала п’ятою серією вибухів на українських складах від початку війни на Донбасі

У цих вибухах загинули п’ятеро людей. Двоє – в той самій Балаклії, троє – в містечку Сватове на Луганщині. Кілька осіб отримали поранення. В усіх випадках причиною вибухів криміналісти називали або недбалість тих, хто охороняв склади, або ворожою диверсію. Де і як вибухала Україна – у сюжеті ТСН.

Чергова Балаклія стала п’ятою серією вибухів на українських складах від початку війни на Донбасі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції