В Україні жертвам нацистів робитимуть безкоштовні ремонти в квартирах

Колишнім малолітнім в'язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового утримування, визнаним інвалідами, будуть робити безкоштовні капітальні та поточні ремоти житла.

Верховна рада прийняла за основу і загалом законопроект "Про внесення змін до Закону України "Про жертв нацистських переслідувань", згідно з яким з 2012 р. передбачено проведення позачергового безкоштовного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир.

Відповідний проект, ініційований народними депутатами від Партії регіонів Василем Харою і Ярославом Сухим, підтримали 338 з 427 народних обранців, зареєстрованих у сесійному залі.

Законодавчим актом викладена стаття 6-2 діючого закону (Пільги колишнім малолітнім в'язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового утримування, визнаним інвалідами) в наступній редакції:

"Колишнім малолітнім (яким на момент ув'язнення не виповнилося 14 років) в'язням концентраційних таборів, гетто і інших місць примусового утримування, визнаним інвалідами загального захворювання, трудового каліцтва і з інших причин, надаються наступні пільги: позачерговий безкоштовний капітальний ремонт власних житлових будинків і квартир і першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир".

Закон набуває чинності з 1 січня 2012 р.

Читайте також:

У Кіровограді пам'ятник жертвам нацизму обмалювали свастиками

Львівські ветерани УПА отримуватимуть доплати до пенсій

Україна не підтримала резолюцію ООН, яка засуджує героїзацію нацизму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: