В Україні зменшилися борги із зарплат і кількість безробітних

Незважаючи на зменшення, зарплатні борги все ще перевищують мільярд гривень, а кількість безробітних - 800 тисяч.

У квітні в Україні зменшилися заборгованість із зарплат і кількість безробітних.

Про це заявила міністр праці та соціальної політики Людмила Денісова.

За її словами, станом на 30 квітня загальна сума зарплатної заборгованості в Україні становила 1 мільярд 214 мільйонів гривень. При цьому за квітень борги скоротилися на 30%.

На економічно активних підприємствах заборгованість становить 766 мільйонів гривень, причому 20% із них (154 мільйони гривень) - борги на державних підприємствах.

Денісова повідомила, що борги є на підприємствах підпорядкованих Мінпромполітики, Міністерству вугільної промисловості, Міноборони, Мінагрополітики та Мінтрансзв'язку.

За словами міністра, прем'єр Юлія Тимошенко поставила завдання ліквідувати борги на держпідприємствах до 1 червня.

Крім того, Денісова заявила, що в Україні щодня зменшується кількість безробітних. Так, станом на 12 травня на обліку в Державному центрі зайнятості перебували 809 тисяч осіб.

Міністр додала, що зараз профінансовано 55,4% виплати пенсій, фінансування здійснюється згідно із графіком. План власних надходжень до Пенсійного фонду на сьогоднішній день виконано на 123,2%.

Нагадаємо, за даними Держкомстату, станом на 1 квітня борги із зарплат в Україні становили 1 мільярд 723 мільйони гривень. Найвищий рівень заборгованості (більше 100 мільярдів гривень) був зафіксований у Донецькій області.

Крім того, у березні офіційний рівень безробіття в Україні знизився до рівня 3,1%. Станом на 1 квітня у Державній службі зайнятості було офіційно зареєстровано 879 тисяч безробітних.

Читайте також:

В Україні стало на 30 тисяч безробітних менше

Керівника кожної української шахти допитають щодо виплати зарплат

Заборгованість із зарплати в Україні досягла майже 2 млрд грн

Українці відчули наслідки кризи сильніше, ніж росіяни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: