В Україні зменшується захворюваність на грип, краснуху та кір: Ляшко назвав причину

Дата публікації
Перегляди
1755
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Україні зменшується захворюваність на грип, краснуху та кір: Ляшко назвав причину

Фото: УНІАН

Також, за словами санлікаря, Україні вдалося "розтягнути в часі" зростання кількості заражень коронавірусом.

В Україні, на тлі дії карантинних обмежень, зменшується захворюваність не лише на COVID-19, але й на грип та грипоподібні захворювання, краснуху, а також кір. 

Про це головний санітарний лікар Віктор Ляшко повідомив в етері ток-шоу "Свобода слова Савіка Шустера".

"У країнах, в яких дотримуються протиепідемічних норм, зменшується циркуляція коронавірусної хвороби, паралельно з цим зменшується кількість випадків грипу і грипоподібних захворювань", - наголосив Ляшко. 

За його словами, в Україні також спостерігають цю тенденцію. "У нас також зменшується кількість випадків грипу і грипоподібних захворювань, і в нас також зменшується, як у Європі та США, кір і краснуха, які передаються таким же чином, як грип і коронавірус", - пояснив головний санлікар. 

Він додав, що на початку пандемії COVID-19 розвивався "непрогнозовано", оскільки у суспільстві "не було імунного прошарку".

"З'явився новий вірус і ніхто не знав і не очікував, нічого не міг змоделювати. Після того, як хвороба проциркулювала, ми бачимо, що вона накладається на сезонне поширення грипу і грипоподібних захворювань. Тобто ми бачимо хвилі, які відображають поширення в неепідемічні періоди грипу і грипоподібних захворювань", - продовжив посадовець.

"Є два піки - жовтень-листопад і лютий-початок березня. У нас прогнозовано також відбувається розростання кількості випадків, але воно менше за рахунок того, що ми впровадили жорсткі карантинні обмеження на початку січня, і ми вже трошки розтягнули в часі це стрімке зростання", - підсумував він. 

Нагадаємо, що увечері 19 лютого до Івано-Франківської області, де нині найінтенсивніше поширюється COVID-19, доставили перший в Україні мобільний госпіталь для хворих на коронавірус пацієнтів.

Тим часом Україна все ще розраховує отримати перші партії вакцини від коронавірусу в цьому місяці. Про це 19 лютого заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Новини України: міністр Степанов полетів до Індії по вакцину

Новини України: міністр Степанов полетів до Індії по вакцину

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
1755
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація