В Україні змінилися правила паркування

Після набуття чинності Податковим кодексом за паркування сплачуватимуть не погодинно, а подобово з розрахунку за один квадратний метр площі.

Кабмін вніс зміни до правил паркування транспортних засобів, привівши їх у відповідність з новим Податковим кодексом.

Тепер ставки збору встановлюються за кожний день здійснення діяльності щодо паркування транспортних засобів у гривні за один квадратний метр площі земельної ділянки, відведеної для здійснення такої діяльності, незалежно від кількості часу, протягом якої розміщуються транспортні засоби на майданчиках.

"З набранням чинності Податковим кодексом, втратив чинність декрет уряду "Про місцеві податки і збори", згідно з яким збір за паркування автотранспорту платився водіями на місці паркування, а ставка збору встановлювалася з розрахунку за одну годину паркування", - пояснив віце-прем'єр, міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Віктор Тихонов.

"Тепер Податковим кодексом передбачено збір за місця для паркування транспортних засобів, платниками якого є юридичні особи, їх філіали, фізичні особи-підприємці...", - додав він.

Тим часом у Києві встановили нові дорожні знаки, що буду вказувати водіям на місце паркування у залежності від дати. За цими знаками, водії будуть знати, з якого боку вулиці паркуватися у парні і непарні числа.

Читайте також:

Іногороднім авто заборонять в'їжджати в Київ

У Києві маршрутка знесла 25 метрів паркану: розбито 6 авто, є постраждалі

Податкова: "спрощенці" не можуть працювати за наймом

Ціни на бензин підскочать до 10 гривень, а пільговикам видаватимуть гроші

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: