В Україні значно побільшало противників "Харківських угод"

Кількість людей, які оцінюють підписані рік тому домовленості Януковича та Мєдвєдєва як поступки з боку України, за рік значно зросла.

Українці схильні давати все більш негативну оцінку "Харківським угодам", що продовжують перебування Чорноморського флоту РФ на території України на 25 років в обмін на знижку на газ. Про це свідчать дані березневого опитування компанії Research&Branding Group.

На сьогодні відношення українців до підписання в квітні 2010 року в Харкові угод неоднозначне: 38% опитаних ставляться до цього в цілому позитивно, тоді як 31% дотримується протилежної точки зору. У квітні минулого року в цілому позитивно їх оцінювали 58%, негативно - 26%.

У регіональному розрізі найпозитивніше до підписання "Харківських угод" ставляться більше половини жителів південного Сходу (55%), тоді як негативне відношення до цього переважає у 52% жителів Західної України.

На сьогодні 40% українців оцінюють характер підписаних рік тому "Харківських угод" як переважно поступки з боку України, тоді як 30% опитаних оцінюють їх як взаємовигідні для обох сторін. Рік тому поступками України угоди називали 31% опитаних, вважали взаємовигідними - 45%. Поступками Росії домовленості вважають 4% (рік тому - 5%).

На сьогодні більшість українців вважає що політично (44%), економічно (44%) і в цілому (42%) від підписаних рік тому домовленостей виграла Росія.

І лише 2% упевнені, що від "Харківських угод" в цілому виграла Україна (рік тому таких було 8%).

Дослідження ставлення українців до "Харківських угод" було проведене Research&Branding Group в період з 20 по 31 березня 2011 року. Методом особистого інтерв'ю було опитано 2078 людей по всій Україні. Статистична похибка не перевищує 2,2%.

Читайте також:

Росія буде заманювати Україну у свій союз "виключно ласкою"

Російські організації України хочуть створити свою партію

Кожний п’ятий українець - за об’єднання з Росією

Кремль вважає, що Україна продовжує обмежувати права російськомовних

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: