В Україні значно збільшилась кількість трансплантації від неживих донорів

В Україні значно збільшилась кількість трансплантації від неживих донорів

В країні розвивають власну систему трансплантації.

В Україні від початку року провели вже понад 60 трансплантацій органів, із них 14 - посмертне донорство, хоча у попередні роки такі операції були рідкістю, зазначають у МОЗ.

"Сьогодні Україна робить суттєві кроки задля розвитку власної системи трансплантації. У поточному році вітчизняними медиками зроблено 67 трансплантацій органів, з них 14 – посмертне донорство", - йдеться в повідомленні.

На світовій карті трансплантацій Україна поки що не є помітною, проте із запуском пілотного проєкту вже за 2-3 роки Україна зможемо досягти “трансплантаційної незалежності”, щоб надавати громадянам України необхідну медичну допомогу та не змушувати їх стояти в закордонних чергах, зазначають у відомстві. 

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я визначило 24 медичні заклади для участі у пілотному проєкті з трансплантологїі. Зокрема, шість можуть робити трансплантації кісткового мозку, і решта — трансплантації органів. Про це в ефірі "Сніданку з 1+1" розповів заступник міністра охорони здоров’я Ігор Іващенко. 

Відео Які є перспективи української трансплантології - Ігор Іващенко

Українська трансплантологія оживає. Пересадка органів проводитиметься у 12 медичних закладах по всій країні. Що вже зроблено та чого чекати від трансплантації по-українськи, розказав заступник міністра охорони здоров’я Ігор Іващенко. 

Які є перспективи української трансплантології - Ігор Іващенко

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів