В Україні знищили останню ядерну ракету "Скад Б"

За допомогою США, в Україні знищили останню ядерну ракету "Скад Б" і надалі, за сприяння американців, продовжиться ліквідація зброї масового знищення в Україні.

Україна завершила ліквідацію ракет "Скад Б", повідомляє прес-служба Міністерства оборони.

У Хмельницькій області відбулася церемонія розрізання останньої вантажівки цієї системи на майданчику утилізації елементів ракетних комплексів.

"Україна поставила крапку в питанні ліквідації на своїй території носіїв ядерної зброї і зброї масового знищення", - зазначив начальник управління утилізації та гуманітарного розмінування дочірнього підприємства Костянтин Даркін.

Водночас, другий секретар посольства США Юрій Федьків зазначив, що Сполучені Штати надали фінансову підтримку цьому проекту.

Він підкреслив, що Вашингтон продовжить надавати допомогу Україні у знищенні твердого палива ракет РС-22 і в утилізації надлишкових боєприпасів, протипіхотних мін та стрілецької зброї в рамках програми "Партнерство заради миру".

Нагадаємо, Росія почала розглядати можливість залучення українських фахівців до створення нової ракети для РФ.

Як повідомлялося раніше, уряди України та Росії підписали угоду про обмін інформацією про переносні зенітні ракетні комплекси типу (ПЗРК) "Голка" і "Стріла".

Читайте також:

Перу хоче воювати українською зброєю

ГПУ розпочала розслідування постачань ракет з України в Грузію

Україна постачатиме компоненти для американських ракет

Україна до 2012 року візьме на озброєння супер-ракети

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: