Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні зношені 60% електромереж: як захистити будинки та техніку від перепадів напруги

На ремонт українських електромереж необхідно 40 млрд доларів.

В Україні частішають випадки перенапруги електрики, стрибки якої призводять як до поломок техніки, так і до великих пожеж.

Приміром, так рік тому сталося у Полтавській області – від перенапруги зайнявся будинок, постраждали троє людей, йдеться у сюжеті "Сніданку з 1+1".

Також через перепади напруги перегорає техніка в мешканців багатоквартирних будинків.

Загалом 60% українських електромереж зношені, а на ремонт країні необхідно 40 мільярдів доларів, яких зараз немає. Проблема, яка є нині найнагальнішою, – це блокування рахунків, як, наприклад, це відбувалося з "Київенерго", і неможливість проведення поточних ремонтів, щоб підтримувати мережі у належному стані.

Тож українцям доводиться захищати свою оселю самостійно, наприклад, киянин Олексій встановив вдома стабілізатор електрики, який допомагає уникнути збитків, адже такий прибор контролює стрибки електромережі і вирівнює їх.

"Стрибки він показує, але цей стабілізатор напруги відновлює нормальну напругу – до 220 після цих стрибків, тобто справно працює, я дуже задоволений", - говорить він.

Коштує такий прилад від 500 гривень (найпростіший) до 60 тисяч - за трьохфазний стабілізатор.

Також, у боротьбі зі стрибками напруги допоможуть спеціальні реле, які вимикають електрику, якщо в розетці змінюється напруга.

Залиште свій коментар

Вибір редакції