В Україні знову можуть заборонити пасажирські і залізничні перевезення: Аваков назвав умови

В Україні знову можуть заборонити пасажирські і залізничні перевезення: Аваков назвав умови

Фото: УНІАН

Громадський транспорт може зупинитися через коронавірус.

В Україні можуть знову припинити міжміські пасажирські перевезення, зокрема, і залізницею. Такий сценарій можливий у разі значного збільшення хворих на коронавірус.

Про це сказав Арсен Аваков в ефірі телеканалу "Україна-24".

З його слів, станом на зараз уряд не розглядає можливість введення заборони на обмеження перевезень. Але в перспективі, якщо це призведе до розповсюдження коронавірусу, сполучення доведеться тимчасово припинити.

"Якщо ми бачимо, що сполучення між містами буде нести реальну шкоду і реальне поширення інфекції, то ми повинні перекрити це повідомлення", – пояснив голова МВС.

Крім того, Аваков сказав, що ситуація з коронавірусом у всій Україні однаково негативна. А тому потрібно ухвалювати серйозні рішення, бо "ризики занадто великі".

"Рішення може бути непопулярним для деяких прошарків населення, комусь буде дуже погано і незручно. І тут держава має думати про компенсації. Я завжди це говорив і зараз підтримую. Моя точка зору – я за радикальний локдаун, негайно, не менше трьох тижнів", – сказав Аваков.

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив про необхідність негайного запровадження радикального локдауну терміном три-чотири тижні. Тотальний карантин може бути введено, щойно уряд підготує всі програми компенсацій для бізнесу.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Карантин в Україні 2020
Дата публікації
Перегляди
8789
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація