В Україні знову зросла кількість загиблих від смертельного сурогату

На сьогодні, 12 жовтня в країні зареєстровано 131 випадок отруєнь фальсифікованим небезпечним алкоголем, з них смертельних – 54.

У Держспоживслужбі повідомили, що станом на 12 жовтня на 9 годину ранку, в Запорізькій області загальна кількість випадків отруєнь людей сурогатним алкоголем становить - 17 людей.

У Дніпропетровській області нових випадків отруєнь фальсифікованим небезпечним алкоголем не зареєстровано, проте загальна кількість постраждалих - 8 осіб, із них померла 1 особа.

У Харківській області нових випадків отруєнь не зареєстровано. Загальна кількість отруєнь сурогатами алкоголю по області становить – 87, з них померло 40 мешканців області. За даними судово-медичної експертизи в Харківській області метиловий спирт було виявлено у 29 померлих.

Зазначається, що у Донецькій, Луганській, Житомирській та Миколаївській областях нових випадків отруєнь сурогатами алкоголю не зареєстровано (сумарна кількість випадків отруєнь у цих областях становить – 19, з них завершились летально -13).

У Держпродспоживслужбі в Миколаївській області повідомили, що згідно з результатами судмедекспертизи у 5 померлих виявлено в крові метанол. Тим часом, в Житомирській області за результатами проведеної судово-медичної експертизи 1 померлому встановлено посмертний діагноз: отруєння метиловим спиртом.

Нагадаємо, в Україні продовжує зростати кількість померлих від отруєння фальсифікованим алкоголем. За даними Державної служби з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів, станом на 7 жовтня у Харківській, Донецькій, Луганській, Житомирській та Миколаївській областях підтверджено 53 летальних випадки внаслідок вживання підробленої горілки.

Організатора виробництва фальсифікованого алкоголю та його спільників затримали минулого тижня. Вони тоннами виробляли спиртні напої, використовуючи завезений із Росії технічний спирт. Головному підозрюваному обрали запобіжний захід таємно, не розкриваючи його особи, аби не нашкодити слідству виявляти спільників злочинця.

Відрізнити смертельну горілку на око чи смак неможливо, тому найголовніше - правильно діяти в разі появи симптомів отруєння.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: