Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні зросла кількість жертв фальсифікованого алкоголю

Ще одна жінка смертельно отруїлась горілкою у Харківській області.

В Україні від отруєння фальсифікованим алкоголем померли вже 67 осіб.

Про це повідомили у прес-службі Держпродспоживслужби.

"Станом на 16:00 03.11.2016 зареєстровано новий летальний випадок отруєння сурогатами алкоголю, підтверджений результатами судово-медичної експертизи, у мешканки смт Близнюки Близнюківського району Харківської області", - йдеться у повідомленні.

Таким чином, загальна кількість отруєнь фальсифікованим алкоголем у Харківській області становить 98 випадків, з них 51 особа померла.

За даними обласної судово-медичної експертизи, метиловий спирт виявлено у 46 померлих.

Водночас, за оперативними повідомленнями територіальних органів Держпродспоживслужби у Донецькій, Луганській, Житомирській, Миколаївській, Запорізькій та Дніпропетровській областях нових випадків отруєнь сурогатами алкоголю не зареєстровано (отруїлося - 46 осіб, з них померли 16).

Нагадаємо, в Україні продовжує зростати кількість померлих від отруєння фальсифікованим алкоголем.

Організатора виробництва фальсифікованого алкоголю та його спільників затримали. Вони тоннами виробляли спиртні напої, використовуючи завезений із Росії технічний спирт. Головному підозрюваному обрали запобіжний захід таємно, не розкриваючи його особи, аби не нашкодити слідству виявляти спільників злочинця.

Відрізнити смертельну горілку на око чи смак неможливо, тому найголовніше - правильно діяти в разі появи симптомів отруєння.

Залиште свій коментар

Вибір редакції