Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні зростає захворюваність на кір: у МОН розповіли, хто хворіє найбільше

Найбільше на кір хворіють якраз у тих областях, де рівень охоплення плановою вакцинацією найменший.

В Україні зростає захворюваність на кір. За минулий тиждень на кір захворіли 2 138 людей. А з початку року - вже 42 040 людей, більшість з яких - діти.

Про це повідомляє Центр громадського здоров’я МОЗ України у Facebook.

Щеплення – єдиний надійний спосіб захисту від кору. Найбільше на кір хворіють якраз у тих областях, де рівень охоплення плановою вакцинацією найменший. Найчастіше хворіють діти 5–9 років, які не отримали другу дозу КПК вчасно, через що у них не сформувався імунітет до хвороби.

кір, інфографіка, вірус
ТСН.ua

Тому вакцинуйте дітей за календарем щеплень. Надолужте щеплення якомога скоріше, якщо пропустили планову вакцинацію. Усі діти до 18 років, а також дорослі з груп ризику - військові, учасники ООС, студенти, освітяни і медики можуть безоплатно вакцинуватись за календарем і надолужити пропущені щеплення.

Станом на 22 листопада 2018 р. в Україні наявні 539 тисяч доз вакцин проти кору, паротиту і краснухи. Усі вакцини якісні, безпечні і ефективні, доставлені Дитячим фондом ООН. Якщо у кабінеті щеплень кажуть, що вакцини немає, зверніться до головного лікаря медзакладу для з’ясування причини. Якщо головний лікар не може надати необхідну інформацію, зверніться у департамент/управління охорони здоров’я у вашій області.

Захворюваність на кір зростає. За минулий тиждень на кір захворіли 2 138 людей. А з початку року - вже 42 040 людей,...

Опубліковано Міністерство охорони здоров'я України Вівторок, 27 листопад 2018 р.

ВідеоВ Україні кількість хворих на кір зростає щотижня

Збільшення кількості захворювань на кір в Україні триває. Загалом з початку року на кір захворіло майже 40 тисяч людей, з них 25 тисяч - це діти. Від ускладнень кору померло 15 пацієнтів. Ліків від цього інфекційного захворювання немає. Єдиний захист - вакцинація. 

В Україні кількість хворих на кір зростає щотижня

Нагадаємо, що на Львівщині за тиждень на кір захворіли майже півтисячі осіб

Залиште свій коментар

Вибір редакції