Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В українських "мажорних" нічних клубах наркотики продають просто на підвіконнях

Найпопулярніші наркотики: "фен", екстазі та кокаїн.

В українських елітних нічних клубах просто наркотичний рай для мажорів. Наркотики там продають не з-під лавки, а відкрито – вони лежать на підвіконнях.

"Ті, хто сюди приходить, можуть собі дозволити купити стільки коксу, що їм можна обсипати, як пудрою. Він під надійним "дахом", тому сюди не лізуть ні менти, ні есбеушники", - анонімно розповів відвідувач закритого столичного клубу.

У таких клубах гуляють в основному тільки дітки олігархів, елітні повії та багаті чиновники, пишуть Вести.

Лідерами меню таких закладів стали метамфетамін, екстазі та кокаїн. Їх можна легко купити в дилерів, які почувають себе абсолютно вільно та безкарно.

Фірмова таблетка екстазі з відбитком слоника або квіточки коштує від 25 доларів, грам кокаїну, який можна розтягнути на три-чотири прийоми, - 250 доларів, а грам метамфетаміну - 100.

"Через Україну наркотики прямують до Європи, де попит на них постійно збільшується. Із Середньої Азії через Україну до країн Західної Європи йде потік наркотиків рослинного походження - опій, героїн, марихуана, гашиш. Частина з цього транзиту осідає і на нашій території. Україна теж розглядається як вигідний ринок збуту - до нас везуть синтетичні наркотики та психотропні препарати. Наприклад, з Польщі на внутрішній ринок України надходять амфетамін, метамфетамін, метадон та екстезі", - розповів глава прес-служби МВС України Сергій Бурлаков.

Нагадаємо, що Митний союз стимулює наркоторгівлю в країнах-членах організації. Через зняття митних бар'єрів притік наркотиків із Казахстану і Афганістану набагато збільшується і контролювати його стає все важче, йдеться в дослідженні аналітичної групи "Da Vinci AG".

Залиште свій коментар

Вибір редакції