В українських портах ввели радіаційний контроль

У портах України почали проводити дозиметрії. Зокрема, це стосується Одеси та Іллічівська. Первірка проходить через аварію на "Фукусімі".

Товари, які прибули в Україну морським шляхом, перевіряють на рівень радіації. Про це повідомив президент Національної Академії Медичних Наук України Андрій Сердюк.

"Я спілкувався з головним санітарним лікарем на водному транспорті України. Він повідомив, що в портах України почали проводити дозиметрії. Зокрема, це стосується Одеси та Іллічівська" — зазначив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на території України було зафіксовано частинки радіоактивного йоду-131 з аварійної АЕС "Фукусіма-1".

Після землетрусу на північному сході Японії магнітудою 9,0 на японській АЕС "Фукусіма-1"сталася серія аварій, які було викликано виходом з ладу системи охолодження.

На АЕС було зафіксовано кілька витоків радіації, що змусило владу евакуювати людей з 20-кілометрової зони навколо АЕС, а також заборонити польоти над станцією в радіусі 30 кілометрів.

Пізніше стала з'являтися інформація про виявлення в низці районів Японії радіоактивних елементів, зокрема, ізотопів йоду і цезію, у повітрі, питній воді і продуктах.

Морська вода в районі японської АЕС "Фукусіма-1"містить підвищений рівень радіоактивних речовин.

Читайте також:

В Україні чорнобильську радіацію виявили у хребцях ще не народжених дітей

Влада відправить українців ліквідовувати аварію на "Фукусімі"

Сліди радіації з "Фукусіми" зафіксували на території України

Викиди "Фукусіма" склали 50% від чорнобильських

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: