Перейти до змісту
В українських потягах не буде проблем з кондиціонуванням та опаленням – голова "Укрзалізниці"

В українських потягах не буде проблем з кондиціонуванням та опаленням – голова "Укрзалізниці"

Також Балчун пообіцяв змінити систему бронювання залізничних квитків.

Голова правління ПАТ "Укрзалізниця" Войцех Балчун пообіцяв вирішити проблему кондиціонування та опалення в українських потягах. Як повідомив чиновник на своїй сторінці у Facebook, проблему можна вирішити за два роки – вагони подаватимуть вже з нормальною температурою.

"Запускаємо інвестиції в колонки зовнішнього електроживлення у пунктах формування й обороту пасажирських поїздів. Учора це було найважливішим пунктом під час засідання . Протягом двох років встановимо додаткове обладнання на 3000В і 380В. Це дозволить охолоджувати поїзди влітку перед подачею на перони й обігрівати їх взимку", - повідомив Балчун.

Також головний залізничник має намір змінити систему бронювання залізничних квитків, аби більше квитків потрапляли у вільний доступ, і потяги не курсували напівпорожніми.

"Рухаємось до скасування так званого "комерційного резервування", величезного джерела зловживань і корупції. Коли квиток неможливо купити, а потяги вирушають порожні. Всі ризики комерційний агент має брати на себе. У тому чи іншому вигляді буде резерв для соціально вразливих верств та органів державної влади. Основну частку проїзних документів – у вільний продаж", - заявив голова "Укрзалізниці".

Напередодні стало відомо, що українські залізничники будуватимуть колії в ІраніМіністерство інфраструктури України та Міністерство доріг і містобудування Ірану підписали відповідний контракт.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин