В українських школах скасують другі зміни

Протягом 1-2 років усі українські навчальні заклади перейдуть на навчання в одну зміну.

Міністерство освіти доручило забезпечити поетапне переведення загальноосвітніх навчальних закладів, які здійснюють навчання у дві зміни, на режим роботи в одну зміну.

"Друга зміна в школі повинна залишитися лише сторінкою в історії педагогіки", - так прокоментував наказ Міносвіти зі змінності навчання в загальноосвітніх навчальних закладах заступник міністра освіти Борис Жебровський.

Незважаючи на значне зменшення учнів, понад 1000 шкіл (5,8% від загальної кількості) проводять заняття у дві зміни. Найбільше таких шкіл у Криму, Севастополі, у Рівненській і Закарпатській областях.

Згідно з наказом міністерства, керівникам регіональних управлінь освіти рекомендовано терміново провести аналіз мережі таких шкіл, з'ясувати причини проведення занять у дві зміни і перейти протягом 1-2 років на навчання в одну зміну.

Відзначимо, що у Києві другі зміни скасовано ще 2003 році. Це, на думку Міносвіти, дало можливість краще організувати навчально-виховний процес у школах, взяти під контроль відвідування уроків, і що важливо, батькам стало спокійніше.

Читайте також:

Табачник вважає, що вчителі не заслуговують підвищення зарплат, бо мало працюють

Школярі будуть вивчати іноземну мову з першого класу

Табачник викине з програми 11 класів "зайві" предмети - щоб було як в Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: