В українських школах започаткують уроки тверезості

З 7-го класу українським школярам та їхнім батькам розповідатимуть про шкоду алкоголю. Уроки проводитимуться за "новою технологією".

У семи містах України розпочався експеримент з викладання у школах "антиалкогольної грамоти". Якщо програма боротьби з алкоголізмом виявиться ефективною, її поширять на всю країну.

Проект було ініційовано у зв'язку зі значним збільшенням рівня вживання алкогольних напоїв серед українських школярів та студентів.

Про шкідливість спиртного дітям розповідатимуть, починаючи з 7-го класу. У рамках експерименту на курсі проводитимуть по 9 занять з дітьми та їхніми батьками.

"Ми не беремо елітарні чи проблемні школи, ми беремо усіх дітей", - запевнив Віталій Панок, директор НМЦ практичної психології і соціальної роботи.

Водночас вчителі у великий успіх нової програми не надто вірять. Педагоги впевнені, що нині діти про шкідливість хмільних напоїв знають більше, ніж усі попередні покоління, але при цьому хильнути не відмовляються навіть у школі.

Ініціатори шкільної протиалкогольної програми кажуть - що це не будуть звичайні факультативні балачки з важкими підлітками, викладатимуть за новою технологією.

"Ми далекі від того що 100% відмовлять на завжди, але відсотків 80 почнуть свідомо ставитися від алкоголю", - переконаний Віталій Панок.

Читайте також:

Створено вакцину проти алкоголізму, яка викликає передчасне похмілля

П'яні підлітки зґвалтували і вбили 8-річну дівчинку

Продаж алкоголю і сигарет у кіосках заборонять по всій країні

Україна друга у Європі за смертністю від алкогольного психозу

ВідеоАнтиалкогольну грамоту дітям викладатимуть у школі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: