Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В українських школах запроваджуються "інтегровані уроки". Гриневич пояснила, що це таке

У Міносвіти закликали не боятись таких уроків.

Реформа освіти передбачає запровадження в українських школах інтегрованого курсу "Я досліджую світ", за допомогою якого діти зможуть побачити взаємозв'язок між математикою, мовою та іншими предметами. Але ці дисципліни у школах також вивчатимуть і окремо.

Про це в ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1" заявила міністр освіти та науки Лілія Гриневич.

"Діти будуть мати і українську мову, іноземну мову, буде математика як окремий урок, буде фізкультура як окремий урок і буде мистецтво як окремий урок. Але буде в нас і урок, який називається "інтегрований курс "Я досліджую світ", - розповіла вона.

За словами Гриневич, "інтегрований урок" не займатиме увесь час, як побоюються деякі батьки.

"Справа в тому, що коли дитина досліджує світ, вона може вивчати, наприклад, не тільки явище природи, але вона ще може при цьому практикувати свої знання з математики, вчитись формулювати свою думку, її аргументувати - і саме в цьому сила інтегрованого уроку. Він не займає увесь час у школі. Є одна тема, яка добре і глибоко пізнається дитиною, з усіх сторін", - пояснила міністр.

Нагадаємо, 21 лютого, на засіданні Кабміну було затверджено Державний стандарт початкової освіти, за яким навчатимуться першокласники з 1 вересня 2018 року. За словами глави Міносвіти Лілії Гриневич, у цьому документі були закладені ключові елементи – вимоги до обов’язкових результатів навчання та компетентностей учнів після завершення чотирьох перших класів.

У травні Міністерство освіти та науки оприлюднило затверджений Мін'юстом новий порядок зарахування дітей до 1 класу українських шкіл. Також МОН підготувало лист-роз'яснення до цього наказу. Документ також описує механізми зарахування дітей до початкової (1-4 клас), базової (5-9 клас, гімназії) та старшої (10-11 клас, ліцеї) школи, переведення та відрахування. Cім основних змін під час зарахування дітей до 1 класу читайте на сайті ТСН.ua.

ВідеоГриневич закликала не боятись "інтегрованих уроків"

Реформа освіти не передбачає змішування всіх дисциплін до купи, розвінчує міфи Міністр освіти та науки Лілія Гриневич. У школі вивчатимуть окремо математику, мову та інші дисципліни, але ще будуть заняття, які показують взаємозв'язок між цими знаннями.

Гриневич закликала не боятись "інтегрованих уроків"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції