В українських школярів восени можуть бути позапланові канікули: у МОЗ розповіли деталі

В українських школярів восени можуть бути позапланові канікули: у МОЗ розповіли деталі

УНІАН

Канікули будуть короткими.

У зв'язку з місцевими виборами, які заплановані на 25 жовтня, учнів українських шкіл можуть відправити на короткі позапланові канікули. Пояснюється це тим, що традиційно виборчі комісії розміщені саме в приміщеннях шкіл, але через пандемію коронавірусу уряд шукає альтернативні варіанти для проведення безпечного голосування.

Про це заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов 1 вересня, повідомляє УНІАН.

Очільник МОЗ уточнив, що наразі ще розробляються рекомендації і механізм для проведення місцевих виборів в умовах пандемії COVID-19. Для остаточного рішення ЦВК і МОЗ, за словами Степанова, потрібно ще кілька днів.

"Якщо говорити про школи, то ми розуміємо, що потрібно буде робити додаткові невеличкі канікули, щоб в цей час відбулися засідання комісій, підрахунок голосів", - пояснив Степанов.

Зазначимо, що 5 вересня в Україні стартує виборчий процес місцевих виборів.

Нагадаємо, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко повідомив, що єдиною умовою скасування проведення місцевих виборів у регіонах, де підвищена кількість випадків інфікування новим коронавірусом COVID-19, є введення надзвичайного стану. Статус "червоної" зони не передбачає скасування голосування, проте його повинні проводити за посилених карантинних заходів.  

Вибори 2020: цього року можна голосувати за фактичною адресою проживання

Вибори 2020: цього року можна голосувати за фактичною адресою проживання
Наступна публікація