В українських супермаркетах торгують грибами з хробаками та личинками

Дата публікації
Перегляди
3313
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В українських супермаркетах торгують грибами з хробаками та личинками

В китайських грибах експерти знайшли хробаків. / Фото: olex-kurinniy.livejournal.com

Замість українських грибів споживачам підсовують китайську продукцію.

Опеньки та грузді, що продають в українських супермаркетах, замінюють дешевими китайськими грибами з хробаками та личинками.

Журналісти "Території обману" дослідили якість китайської консервації, яка потрапляє на український ринок. Окрім овочів, грибів та спецій у банках виявили хробаків та личинок. Консерви просто кишать ними.  

Центр споживчих експертиз виявив, що замість груздів українцям продають китайські гриби сіїтаке,  а смачні опеньки заміняють чешуйчатками.

Китайська консервація кишить хробаками та личинками

Китайська консервація кишить хробаками та личинками

Аби виявити, чи тільки китайський виробник дурить споживачів, експертам запропонували продегустувати консервацію, виготовлену в Україні, Китаї та країнах Євросоюзу. На стіл спеціалістів потрапили банки з маринованими грибочками, томатною пастою та зеленим горошком. Українські гриби визнали несмачними. Під час приготування їх переварили та додали забагато ароматизаторів та консервантів, аби якось покращити смакові властивості зіпсованого продукту. Китайські гриби виявилися ще гіршими на смак. Схожа ситуація була і з іншими продуктами. Українські та китайські виробники дуже відстають за якістю продукції від європейських. 

Також спеціалістам дали покуштувати консервований тунець. Оскільки в Україні він не виготовляється, експерти перевірили зразки виробництва Італії, а також Таїланду та Китаю, зроблених на замовлення українського ринку. Таїландський продукт нагадав експертам щетину пацюка. Риба у консервах фактично розклалася. Китайський тунець визнали придатним до споживання, а от іспанські консерви назвали смачними. 

Як повідомлялося раніше, за висновками експертів, неякісний китайський посуд отруює українців та вбиває домашніх тварин

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3313
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація