В українських тюрмах перебуває 6,5 тисяч жінок

Департамент з питань виконання покарань закликає не призначати жінкам максимальний термін ув'язнення.

Жіноча колонія
УНІАН
В українських в'язницях відбувають покарання 6,5 тисяч жінок, серед яких 17 засуджені до довічного ув'язнення, і ще чотири жінки чекають рішення судів, які також можуть отримати максимальні терміни покарання.

Про це повідомила заступник голови Державного департаменту з питань виконання покарань Наталія Калашник під час прес-конференції, посилаючись на дані Держдепартаменту з питань виконання покарань.

При цьому Калашник призвала українські суди не призначати осудженим жінкам максимальні терміни покарання".

"Наші судді такі "щедрі" на терміни виконання покарання, що сам термін вже стає тортурами. Не можна такі терміни людині одразу давати", - вважає заступник голови Держдепартаменту з питань виконання покарань.

У зв'язку з цим Калашник повідомила про практику цивілізованих держав, де жінки за сконані тяжкі злочини мають шанси звільнитися після строгого відбування певного терміну, але при цьому можуть і одержати додаткові роки ув'язнення, якщо матимуть порушення.

Як повідомлялося, 14 січня організація Human rights watch констатує невтішне правозахисне становище в Україні. Зокрема, міжнародні спостерігачі відзначають такі проблеми, як тортури в тюрмах. "В Україні є багато проблем у тюрмах. Там тривають тортури. Тюрми переповнені. Умови ув’язнення негідні: без належних санітарних умов, в’язням бракує світла, води, харчів і медичної допомоги", - розповів Радіо Свобода лондонський директор Human rights watch Том Портеус.

Читайте також:

В Україні катують в’язнів та принижують жінок

Колишній в’язень Гуантанамо розповів, як катують в ЦРУ

Під час бунту малолітні в’язні вирвали серце у вчителя

Двоє в’язнів втекли вдруге з тюрми на вертольоті

ВідеоКалашник про ув'язненних

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: