В українських в'язницях і СІЗО від початку року померли майже 400 людей

В українських в'язницях і СІЗО від початку року померли майже 400 людей

Фото: УНІАН

За даними Мін'юсту, із 387 засуджених і заарештованих, які померли в січні – жовтні, коронавірусна інфекція була тільки у двох осіб.

В українських установах виконання покарань протягом 10 місяців 2020 року померли 387 осіб. Причому із 387 засуджених і заарештованих, які померли в січні – жовтні, коронавірусна інфекція була тільки у двох осіб.

Про це на запит УНН повідомили у Міністерстві юстиції України.

"Померло 387 засуджених та осіб, узятих під варту, із них 81 особа померла в закладах охорони здоров'я МОЗ України", – поінформувало відомство.

У Мін'юсті зазначили, що всім померлим робили розтин.

"Протягом 10 місяців 2020 року, відповідно до висновків судово-медичних експертів, від ускладнень COVID-19 померли двоє осіб. Усі розтини померлих проводяться обласними бюро судово-медичної експертизи Міністерства охорони здоров'я України", – ідеться в повідомленні.

Загалом станом на 1 листопада в установах системи виконання покарань України утримували 50 375 осіб.

Міністр юстиції України Денис Малюська наприкінці жовтня казав, що епідемічна ситуація у колоніях "прекрасна, як у фантастичних фільмах". За його словами, люди там практично не хворіють на COVID-19.

Нагадаємо, в Україні 27 листопада число інфікованих коронавірусом піднялося до 693 407. Кількість випадків COVID-19 за останню добу зросла на понад 16 тисяч. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація