В українській армії бойову підготовку проходять лише 4% солдатів

Голова комітету нацбезпеки та оборони ВР Анатолій Гриценко застеріг, що 96% українських солдатів навіть не підходили до бойової техніки.

В Збройних силах України бойову підготовку проходять лише 4% солдатів, а решта 96% читають конспекти, книжки та ходять строєм на плацу, заявив екс-міністр оборони Анатолій Гриценко.

"Чотири солдати із сотні проходять бойову підготовку, а решта 96 і підходять до техніки тільки для того, щоб подивитися, як вона там стоїть. Ці солдати навіть не виходять на полігон. Така ситуація склалася через недофінансування армії", - зазначив Гриценко.

Він наголосив, що цього року із стабілізаційного фонду держбюджету на службу зовнішньої розвідки, службу безпеки, головне управління розвідки надійшло нуль гривень.

"Це катастрофа. Виділяти кошти треба у загальному фонді, який не залежить від того, чи хтось щось продав, чи не продав. Солдат повинен отримувати гроші", - підкреслив Гриценко.

Також екс-міністр нагадав, що 8,3 млрд грн, які передбачені у проекті бюджету на армію за загальним фондом, не можна назвати навіть бюджетом виживання.

"Цей бюджет призведе до повної руйнації армії. На мінімальні потреби армії потрібно 19,8 млрд грн, а стандартний бюджет армії – 17,5 млрд грн", - зазначив він.

Читайте також:

Гриценко: українська армія може припинити існування у 2010 році

На Прикарпатті засудили двох призовників-симулянтів

Українська армія тренується вибивати з Криму умовного ворога

Українська армія продає літаки, бюстгальтери та макулатуру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: