В українській армії знайшли понад 9 тисяч мертвих душ

За даними журналістів, військове відомство спеціально завищило кількість солдатів, коли подавало бюджетний запит в Кабмін.

Минулого року міністерство оборони при подачі бюджетного запиту в уряд завищило кількість солдатів, яких необхідно забезпечувати харчуванням, на 9,5 тисяч.

За інформацією видання "Дзеркало тижня", при цьому Центральне управління продовольчого забезпечення подало до Міноборони реальні цифри кількості військовослужбовців, що потребують харчування, - 47,2 тисяч (дані контролерів КРУ). Але ці цифри військове відомство проігнорувало.

Подібна приписка дозволила включити до бюджету витрати на харчування у розмірі 82 мільйонів гривень. У 2009 році така приписка склала ще 32 мільйони гривень.

При цьому впродовж 2008 року до показників державного бюджету і паспорту бюджетної програми за клопотаннями Міноборони вносилися зміни, в результаті яких за рахунок зменшення асигнувань на виконання інших бюджетних програм збільшені витрати на харчування солдатів на 339,9 млн гривень.

Крім того, Міноборони годувало армію за завищеними цінами. Українським військовим систематично постачалися продукти харчування за значно завищеними цінами і без відповідного документального оформлення наданих послуг.

Читайте також:

Чисельність української армії буде збільшено

Тимошенко звинуватила Міноборони у земельних махінаціях

В українських миротворців немає грошей на повернення додому

Українська армія продає літаки, бюстгальтери та макулатуру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: