Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В українській армії проходять службу близько 25 тисяч жінок - Полторак

З них майже 7 тисяч побували в АТО.

Міністр оборони Степан Полторак привітав жінок-військовослужбовців зі святом весни і зазначив, що зараз в українській армії проходять службу близько 25 тисяч жінок.

Текст привітання він оприлюднив на своїй сторінці в Facebook.

«Шановні наші сестри, дружини, мами, доньки, бабусі і всі україночки, які одягли військову форму! Сердечно вітаю вас зі святом весни, жіночності та любові! У цей день ми також говоримо і про справедливе і шанобливе ставлення до жінки в усіх її іпостасях. Перш за все, як до охоронниці роду людського і захисниці сімейних цінностей. Ми пишаємося вами - найкрасивішими, самими добрими жінками самого привітного характеру у всесвіті, що живуть на прекрасній українській землі», - зазначив міністр.

Шановні наші сестри, дружини, мами, доні, бабусі та всі україночки, які одягнули військовий однострій! Щиросердно вітаю ...

Опубліковано Степаном Полтораком 7 березень 2018 р.

У привітанні міністр також повідомив про те, що в українській армії зараз проходять службу близько 25 тисяч жінок, з яких понад 3 тисячі є офіцерами.

«Горнило АТО з них пройшли майже 7 тисяч, а 2 тисячі українок і зараз виконують там бойові завдання. Ще понад 31 тисячі жінок працюють в Збройних Силах України на цивільних посадах. Ви неймовірні і заслуговуєте поваги вдячних українців за вашу чесність, патріотизм і навіть відвагу», - написав міністр.

Залиште свій коментар

Вибір редакції