В українській школі у Донецьку міліція опитала дітей, чи готові вони на самоспалення

В українській школі №111 в Донецьку, де батьки учнів висловили рішучий протест проти її закриття, дітей допитав міліціонер.

У Донецьку в українській школі №111 міліція опитувала учнів про можливу їхню участь у акції самоспалення, пов'язаній з протестом проти закриття цього навчального закладу.

Як розповіла директор школи Світлана Бабенко, 25 лютого до школи приходив дільничний міліціонер і в кабінеті директора в її присутності опитував учнів.

"Дільничний міліціонер запитував дітей із приводу того, чи були погрози самоспалення чи ні від дітей. Тому що в нього звідкись така інформація... Діти сказали "ні" і все", - повідомила Бабенко.

На запитання, в якому форматі проходило опитування й хто при ньому був присутній, директор сказала, що в кабінеті перебували лише міліціонер, вона і учні без батьків. "Так, дільничний із дітьми розмовляв, але й зі мною також розмовляв", - додала вона.

Зі свого боку, Павло Котов, член ради Донецької облорганізації партії "Фронт Змін", розповів, що приїхав до школи з'ясувати подробиці цього інциденту на прохання батьків.

Котов повідомив, що йому вдалося дізнатися прізвище дільничного міліціонера й те, що він опитував дітей "про події, що відбувалися навколо закриття школи, й пояснив свою появу тим, що нібито в райвідділ міліції надійшли скарги від якихось депутатів".

За словами Котова, батьки учнів і самі діти розповіли йому, що дільничний міліціонер розпитував про те, чи "дійсно батьки хочуть спалити себе, запитував, хто писав плакат, хто є організатором протестної акції, з'ясовував, хто призвідник".

У відділі зв'язків із громадськістю донецького міського управління міліції на прохання журналістів прокоментувати ситуацію в школі №111 і пояснити, в якій справі й за чиєю заявою дільничний міліціонер вів опитування учнів, пообіцяли відповіді дати пізніше.

Нагадаємо, 16 лютого в Донецьку батьки дітей, які навчаються в українській школі №111, заявили про готовність самоспалення в разі закриття цього навчального закладу.

Читайте також:

У Донецьку школу віддадуть під "секс-клуб" до Євро-2012

Через закриття української школи в Донецьку батьки погрожують самоспаленням

Батьки школярів бояться закриття українських шкіл у Донецьку

На Луганщині люди оголосили голодування через закриття української школи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: