В українському МЗС підтвердили, що пірати захопили українця

Після захоплення судна піратами капітану вдалося відправити SMS про захоплення, а також про те, що з екіпажем все гаразд.

МЗС України підтвердив розповсюджену ЗМІ інформацію про захоплення піратами в Аденській затоці торгового судна "Титан" з 24 членами екіпажу, серед яких - один громадянин України.

Про це повідомили в Міністерстві закордонних справ України з посиланням на посольство України в Грецькій Республіці.

Судно "Титан" вийшло з одного з чорноморських портів і прямувало до Південної Кореї з вантажем заліза.

За інформацією грецької компанії Albamar Shіppіng Co, яка є представником власника судна і її оператором, після захоплення судна піратами капітану вдалося відправити SMS про захоплення судна, а також про те, що з екіпажем все гаразд, і судно зараз прямує до побережжя Сомалі.

Українське посольство підтримує постійний контакт з представником компанії Albamar Shіppіng Co і здійснює постійний моніторинг ситуації навколо захопленого судна.

Справа знаходиться на особливому контролі в посольстві України в Греції і в Департаменті консульської служби МЗС України.

Нагадаємо, 20 березня з'явилася інформація про те, що в Аденській затоці пірати захопили грецьке судно. Серед узятих в заручники членів команди є один українець, інші 23 члени екіпажу – греки.

Читайте також:

Сомалійські пірати захопили судно з українцем на борту

Нігерійські бойовики захопили українця

Морякам з "Фаїни" досі не виплачують зарплати й компенсації

Британський лайнер з пенсіонерами відбив атаку піратів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: