В українському посольстві в Індії зіпсували всі бюлетені для голосування на парламентських виборах

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На бюлетенях працівники дипустанови проставили печатки з виборів президента.

У посольстві України в Індії внаслідок використання неправильних печаток зіпсовані всі бюлетені для голосування на дострокових виборах до Верховної Ради.

Про це повідомляє Lb.ua з посиланням на лист МЗС, який є у розпорядженні видання. 

МЗС попередило посольства про неприпустимість передавання виборчим дільницям з виборів депутатів до парламенту печаток виборчих дільниць з виборів президента. Ці печатки повинні були бути повернуті до МЗС одразу після президентських виборів.

Посли несуть персональну відповідальність за зривання підготовки до голосування.

Нагадаємо, 20 травня Зеленський під час інавгураційної промови заявив про розпуск Верховної Ради. Юридична підстава ухвалення такого рішення – від 2016 року не існувало парламентської коаліції.

Вибори проходитимуть за змішаною системою: половина парламенту обиратиметься за списками, а інша - за мажоритарними округами. У бюлетені з партіями будуть 22 політичні сили. Загалом за депутатське крісло змагатимуться понад п'ять тисяч кандидатів.

Центральна виборча комісія для проведення позачергових виборів у Верховну Раду замовила понад 63 млн бюлетенів. Бюлетені розраховані на 31 мільйон виборців. Їх замовили вдвічі більше, бо кожен виборець отримає по два папери – один для голосування за партію, другий – за мажоритарного кандидата.

Докладніше про чинних народних депутатів, які знову балотуватимуться до Ради за мажоритарними оркгуами читайте за посиланням. Також на ТСН.ua доступний матеріал про ті мажоритарні округи, де виборці стикнуться з численними клонами справжніх висуванців від різних політсил.

Відео Для дострокових парламентських виборів уже надрукували 84% бюлетенів

Для одномандатних округів вони матимуть 5 форматів та різні розміри. Усе залежить від кількості кандидатів. Для багатомандатних округів - один формат. За друком спостерігала ТСН.  

Для дострокових парламентських виборів уже надрукували 84% бюлетенів

Залиште свій коментар

Вибір редакції