В українському селі підліток зґвалтував шестикласника та знімав знущання на відео

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Виявилося, що до цього над ґвалтівником знущався його батько.

В одному з українських сіл 22 лютого 14-річний хлопець зґвалтував малолітнього хлопчика, учня шостого класу. Знущання підліток знімав на відео.

Про це на своїй сторінці у Facebook перший заступник голови Національної поліції України В'ячеслав Аброськін.

За його словами, до ганебного вчинку, хлопець і сам був жертвою сексуального насильства в сім'ї.

"Жахливий злочин скоїв неповнолітній хлопчина. Коли стали розбиратися в причинах, то встановили, що саме таким чином п`ять років тому самого цього хлопця ґвалтував його рідний батько, який відбуває покарання в місцях позбавлення волі", - йдеться в дописі.

В якому саме селі це сталося Аброськін не уточнив.

Нагадаємо, 12 лютого Бориспільський міськрайонний суд Київської області виніс перше в історії України рішення за булінг у школі. Згідно із судовим рішенням, цей випадок стався у сьомій школі Борисполя. Школярка опублікувала в Instagram непристойні фото своєї ровесниці, внаслідок чого могла бути завдана шкода психічному здоров'ю потерпілої. У підсумку суддя вирішив накласти на батьків штраф у розмірі 850 грн.

Як повідомлялося, вчинення булінгу тягне за собою штраф від 850 грн до 1700 грн або громадські роботи на строк від двадцяти до сорока годин. За повторне цькування або булінг групою осіб штраф становитиме вже від 1700 до 3400 грн.

Із булінгом у колі однолітків в Україні стикалися близько 67% дітей. Окрім цього, за даними опитувань, чверть українських школярів вважають себе жертвами булінгу.

ВідеоВідповідальність - на батьків і вчителів: в Україні запрацював закон протидії булінгу

67% українських школярів стикалися з проблемою булінгу. Таку статистику наводить дитячий фонд ООН - ЮНІСЕФ. І з кожним роком бійки між дітьми стають усе частішими та жорстокішими. Аби цьому запобігти, в Україні запрацював закон протидії булінгу. Тепер відповідальність за дитячу жорстокість лягатиме на плечі і батьків, і вчителів. 

Відповідальність - на батьків і вчителів: в Україні запрацював закон протидії булінгу

Залиште свій коментар

Вибір редакції