В Україну лише з грошима

Кабінет Міністрів увів підтвердження фінансового забезпечення перебування в Україні для іноземців, які в'їжджають у країну.

Про це сказано в постанові Кабміну №917 від 11 липня.

Відповідно до постанови, перетинання державного кордону у разі в'їзду в Україну або транзитного проїзду через її територію громадянами держав, список яких затверджується Кабміном, а також особам без громадянства, які постійно проживають у цих державах, здійснюється після надання ними підтвердження фінансового забезпечення свого перебування в Україні, транзитного проїзду через її територію й виїзду за межі України.

Долар-євро
Архів
Контроль за наявністю фінансового забезпечення повинен здійснюватися в пунктах пропуску через державний кордон.

Ті, що в'їжджають, повинні мати кошти в 20-кратному розмірі прожиткового мінімуму, установленого в Україні на день їхнього в'їзду на її територію, з розрахунку на місячне перебування або на строк перебування менше одного місяця.

Наявність таких коштів або гарантія їхньої наявності може бути підтверджена шляхом пред'явлення для контролю коштів у національній валюті України або в конвертованій іноземній валюті, документа з визначенням суми коштів, на основі якого можна отримати кошти в банківських установах України, платіжної картки міжнародних платіжних систем з випискою з особистого банківського рахунку заявника, що підтверджує наявність коштів.

Також можна пред'явити документ, що підтверджує бронювання або оплату житла, оплату харчування в Україні, договір на туристичне обслуговування, гарантійний лист приватного підприємця або юридичної особи, який запросив іноземця або особу без громадянства, при прийнятті на себе зобов'язань з виплати всіх витрат особи, а також проїзний документ для повернення в державу свого громадянства, постійного місця проживання, або в третю державу.

Крім того, своєю постановою Кабмін змінив формат штампу, який повинен ставитися в паспортному документі особи, якій заборонено перебування в Україні.

Разом з штампом "Небажана особа" повинен ставитися штамп "Заборонений в'їзд в Україну строком на...".

Як повідомляло агентство, у березні Білорусь посилила відповідальність іноземців за порушення правил перебування на своїй території.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: