В Україну надійшов препарат "Таміфлю": Тимошенко обіцяє ще 300 тис. доз

Прем'єр підкреслила, що через спекуляції, препарат не надходитиме до аптек, а буде лише видаватися безкоштовно у лікарнях.

В Україну для боротьби з епідемією грипу завезено 300 тис. доз "Таміфлю". Цього препарату достатньо, щоб забезпечити всі регіони України.

Про це повідомила прем’єр-міністр Юлія Тимошенко на брифінгу у Борисполі під час розвантаження літака з вантажем ліків "Таміфлю", повідомляє прес-служба.

За словами Тимошенко, до початку епідемії вже було завезено 350 тис. доз і роздано по всім лікарням, а на сьогоднішні день Україна вже має вдвічі більший запас ліків, ніж хворих людей.

"Те, що зараз ми завезли ще 300 тис., це говорить про те, що у нас буде подвійний-потрійний запас", - заявила прем’єр.

Також вона підкреслила, що препарат не надходитиме до аптек, бо там відбуваються спекуляції на підвищенні цін. "Таміфлю" буде розвезено виключно у лікарні і цей препарат видаватиметься хворим безкоштовно. До 10 години ранку 2 листопада цей препарат буде доставлений до більшості областей України, а до 12 години – до найвіддаленіших областей.

Юлія Тимошенко повідомила, що на наступному тижні Міністерство закордонних справ разом з Урядом забезпечить оплату і постачання в Україну ще 300 тис. доз, які знову будуть передані включно до лікарень.

Вона наголосила, що препарат "Таміфлю" завезено по оптовій ціні 67 грн за одну дозу (одна доза препарату – це упаковка із 10 капсул), а "напередодні міністр закордонних справ купив цей препарат у аптеці за ціною 600 грн за одну упаковку".

Тимошенко пообіцяла у понеділок, 2 листопада, звернутися до Генеральної прокуратури, від МВС порушити кримінальні справи за мародерство проти тих приватних аптек, які продають сьогодні ліки у 10 разів дорожче.

Препарату "Таміфлю" до України поставила швейцарська фірма "Roche" і ця фірма є найкращим виробником ліків. Ліки придатні до використання до 2013 року.

Читайте також:

За завищення цін на ліки аптеки позбавлятимуть ліцензії

Від епідемії грипу померли вже 60 людей, десятки в критичному стані

Що робити, щоб не захворіти на свинячий грип

Фармацевти Харкова пообіцяли ліки від "свинячого грипу" 

ВідеоВ Україну надійшов препарат "Таміфлю"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: