В Україну не впустили книги про війну з Росією

Скандальний твір про війну України з Росією, надрукований у РФ, не потрапив до України.

Автор книги "Війна 2010. Український фронт" донецький письменник Федір Березін стверджує, що наклад його твору, а також деяких інших книг заборонили ввозити до України.

"У мене є інформація від близьких до митниці людей, які бачили документ, в якому указувалися видання, заборонені до ввезення в Україну з Росії, - це моя "Війна 2010. Український фронт", книга ще одного донеччанина Григорія Савицького "Поле бою - Україна. Зламаний тризуб", книга луганчанина Гліба Боброва "Епоха мертвонароджених", книга донеччанина Бунтовського і колишнього одесита Калашникова "Незалежна Україна. Крах проекту", - сказав Березін.

Зі свого боку прес-секретар СБУ Марина Остапенко повідомила, що ніякої заборони немає.

"Наші співробітники сьогодні обов'язково поїдуть і куплять цю книгу. Потім передадуть на експертизу, яка з'ясує, чи закликають автори порушувати суверенітет України. Якщо відповідь буде позитивною, не виключаю, що буде порушена кримінальна справа", - говорить Остапенко.

Інформацію про заборону ввезення книг до України спростували і на митниці.

Коментуючи появу своєї скандальної книги, Березін завив, що Кремль йому "нічого не замовляв. Я, як корінний житель України і колишній офіцер, дуже стурбований процесами, які відбуваються в нашій країні, і втратою її обороноздатності. Своєю книгою я хотів в художній формі попередити про прийдешні небезпеки".

В той же час, журналістам вдалося відшукати на столичному ринку Петрівка книгу "Незалежна Україна. Крах проекту". Її продавали за 45 гривень.

Нагадаємо, на початку 2009 року в Росії були опубліковані і надійшли в продаж одразу декілька книг, які розповідають про крах "українського проекту" і неминучу війну між РФ і Україною.

Читайте також:

Російські націоналісти можуть спровокувати війну в Криму

Росія радить Японії відмовитись від мрій про ядерну зброю

В Києві підпалили дві книжкові крамниці за російськомовні книжки

На Миколаївщині заборонять "Червону шапочку", бо вона розбещує школярів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: