Біржа обміну по-українськи: цукор на автомобіль

Обміняти рухоме майно на нерухоме і навіть на продукти. З такими пропозиціями українці телефонують навіть в автосалони.

Бартер
В Україні знову актуальні біржі обміну. Коли немає грошей, а головне - довіри до них - люди згадують старі часи, коли товари міняли прямо. Такі операції знову стають популярними, як у підприємств, так і у звичайних людей. Бартер повертається.

Андрій Казимирчук, продавець раритетного автомобіля, нарікає на відсутність покупців: "Покупця навіть без кризи ще треба пошукати. Тому в оголошенні вказав, що готовий його обміняти. І не тільки на інше авто з доплатою, а й на земельну ділянку, і навіть - на будівельні матеріали".

Обміняти рухоме майно на нерухоме і навіть на продукти. З такими пропозиціями вже телефонують і в автосалони.

Олена Янушевська була б рада, якби свою трикімнатну вдалось продати за гроші, а потім спокійно шукати двокімантну. Але таких покупців – мало. Раніше такі клієнти тут були поодинокі. Тепер обмін – одна з можливостей оживити ринок нерухомості.

Ріелтери кажуть – повертаються операції, які були популярними ще за радянських часів. "Міняли кімату на вулиці Горького на трикімнатну з доплатою, на Троєщині з цієї кімнати ми роз’їжджалися на дачу десь під Броварами та однокімантну там на Харківському масиві, ось такі багатоходовки починають з’являтися", - згадують вони.

Організувати біржу обміну ці менеджери планували давно. Але саме з початком кризи вона стала актуальною.

Докладніше про метаморфози на вітчизняному ринку дивіться на відео ТСН.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: