В Україну прибув генсек НАТО

Андерс Фог Расмуссен зустрінеться з Віктором Януковичем та іншими представниками української влади. В Києві генсека НАТО зустріла акція протесту комуністів.

Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен прибув в Україну для зустрічей із владою. Генсек НАТО почав візит із зустрічі з головою Верховної ради Володимиром Литвином.

Потім відбудуться переговори Расмуссена з офіційною делегацією України на чолі з міністром закордонних справ Костянтином Грищенком, після чого генсек і міністр поспілкуються з журналістами.

У програмі візиту також переговори Расмуссена й президента Віктора Януковича, після яких вони зустрінуться з журналістами.

Крім того, генсек НАТО виступить перед студентами й викладачами Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Очікується, що під час переговорів Расмуссена й української влади будуть порушені теми співробітництва у сфері протиракетної оборони, поглиблення співробітництва в боротьбі з тероризмом, піратством й у питанні, що стосується скорочення зброї масового ураження.

Біля Верховної ради проти приїзду Расмуссена вранці зібралася акція протесту - близько 100 прихильників Комуністичної партії.

Читайте також:

НАТО викреслило Росію зі списку потенційних ворогів

НАТО включить Україну в систему ПРО разом з Росією

Генсек НАТО: Україна буде членом Альянсу, якщо захоче

ВідеоВ Україну прибув генсек НАТО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: