В Україну приїдуть спостерігачі з Європи

До Києва прибуде делегація з Ради Європи, яка перебуватиме в Україні до 1 листопада і спостерігатиме за місцевими виборами.

Наступного тижня, 11-12 жовтня, Київ відвідає делегація Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи на чолі з Гудрун Мослер-Тьорнстрьомом (Австрія, Група соціалістів).

Делегація Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи у розширеному складі, включаючи членів Комітету регіонів Європейського Союзу, перебуватиме в Україні з 28 жовтня по 1 листопада для спостереження за місцевими виборами.

Як повідомили в Офісі Ради Європи в Україні, у складі делегації також Найджел Мермеджін (Сполучене Королівство, Група незалежних та ліберальних демократів), який готуватиме звіт після моніторингу місцевих виборів, Мішель Геган (Франція, позапартійний) та Емін Єріцян (Вірменія, Європейська народна партія/Християнські демократи).

Члени делегації зустрінуться з представниками уряду, виборчих органів, партій, дипломатичного корпусу, з представниками неурядових організацій та ЗМІ.

Нагадаємо, голова Комітету виборців України Олександр Черненко заявив, що на місцевих виборах в Україні працюватиме не більше 50 міжнародних спостерігачів. Він пояснив, що місія ОБСЄ БДІПЛ пізно отримала запрошення від МЗС і не встигає організувати повноцінну місію.

Раніше у ПАРЄ висловили сумнів у законності проведення місцевих виборів в Україні. Тривожний знак для Європи вбачають у тому, що виборчі комісії не збалансовані за своїм складом.

Нагадаємо, місцеві вибори в Україні відбудуться 31 жовтня.

Читайте також:

На виборах в Україні не буде міжнародних спостерігачів

На Донеччині напали на офіс Яценюка

Тимошенко категорично не піде в мери Києва

На виборах Симоненко позбавлятиметься "помаранчевих безумців"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: