В Україну приїжджає президент Ізраїлю

Перес прибуде 23 листопада до Києва з державним візитом, під час якого зустрінеться з Януковичем, проведе лекцію для студентів та вшанує пам'ять загиблих від рук нацистів у Бабиному Яру.

Президент Ізраїлю Шимон Перес прибуде 23 листопада в Україну з державним візитом, покликаним "зміцнити співпрацю двох країн у сферах дипломатії, економіки та технології".

Перес, якого буде супроводжувати в чотириденній поїздці міністр закордонних справ Авігдор Ліберман, проведе переговори з президентом Віктором Януковичем і спікером Володимиром Литвином, візьме участь у підписанні угоди про захист інвестицій.

У ході обговорення Перес має намір підняти широкий спектр політико-дипломатичних питань двостороннього звучання. Президент також представить позицію Ізраїлю в сфері протидії іранській ядерній програмі і відносин з палестинцями.

Перес виступить з лекцією перед студентами - майбутніми політологами і дипломатами, візьме участь у політичному форумі, зустрінеться з представниками єврейської діаспори в Києві та Дніпропетровську, вшанує пам'ять 100 тисяч осіб, які загинули від рук нацистів у Бабиному Яру.

Нагадаємо, 21 липня Україна й Ізраїль уклали міжурядову угоду про відмову від візових вимог для осіб, що користуються паспортами громадянина або службових паспортів України й Ізраїлю.

Договір передбачає, що громадяни України й Ізраїлю можуть перебувати на території іншої країни без одержання візи не більш як 90 днів у межах 180 днів з дати першого в'їзду.

19 листопада Ізраїль закінчив внутрішньодержавні процедури щодо скасування віз для українців. Після цього, згідно з угодою між Україною і Ізраїлем, повинно пройти 90 днів, перш ніж ратифікація безвізового режиму набере чинності.

Читайте також:

Історія з грифом "Секретно": Кухня антисемітизму від КГБ

Московський патріархат звинуватив українців у Голокості

Ізраїль побачив себе частиною Європи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: