Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україну прийшла мода на коворкінги, у столиці вже десятки офісі для всіх

В одних можна просто попрацювати, в інших – полагодити речі, чи навіть авто.

Офіс майбутнього – коворкінги стають популярними в Україні. У ньому все для роботи загального користування, а прийти попрацювати може будь-хто і будь-коли, йдеться в ТСН.16.45.

У столиці вже відкрилися швейний і автомобільний - тобі дають усі інструменти і приміщення, а машину чи одяг ти лагодиш сам. Це не рахуючи офісів, стилізованих під підземку та дитячий садок. Плата за все це погодинна - від 15 гривень.

Загальний простір для роботи – або модне слово коворкінг англійською – такі місця у столиці відкриваються десятками. В один з найновіших можна прийти з власним одягом, аби привести його до ладу. Тут обіцяють машинки для шиття, безкоштовну каву і смаколики. Тут два десятки дівчат за роботою. Хтось підшиває штани, хтось шиє дитячу сукню.

"Для того, аби купити таку спідницю, потрібно близько 400 грн, але тканину я купила всего на 80", - каже одна з відвідувачок.

Відео В Україну прийшла мода на коворкінги

Іще у сорок гривень обійдеться година у швейному коворкінгу. Автор ідеї Поліна каже, від клієнтів відбою нема.

А у іншому коворкінгу треба обов'язково роззуватися, бо він зроблений для батьків із дітьми. Поки на килимку грає малеча, за стіною працюють мами.

"Погодувати, приспати, поміняти памперс – я дуже рада, що з'явився такий коворкінг. Я би хотіла, щоб в кожному районі столиці і в кожному місті, щоб була така змога", - каже одна з матусь.

Черговий коворкінг зустрічає темним коридором зі стилізованим гардеробом. Він антикварний. Усі ці меблі автори ідеї знайшли у маленьких європейських крамничках. Тепер на них можна працювати, відпочивати, чи навіть забрати додому.

Усе це Діна та Сергій придумали як альтернативу традиційним офісам. За місце обрали приміщення старої стрічкоткацької фабрики. Підлогу лишили, якою була для антуражу.

Тепер замість верстатів диван. А на ньому айтішник Олександр. Він міг би працювати і вдома, але не хоче.

" Дома душ, кіт, диван вже звичний, тут незвично, ти не відволікаєшся, тільки для роботи", - каже відвідувач.

Перший загальний простір для роботи з'явився у Сан-Франциско 10 років тому. Тепер у світі їх уже мільйони. В українській столиці таких офісів майбутнього наразі півсотні і їхня кількість зростає з кожним днем.

Залиште свій коментар

Вибір редакції