В Україну спробували контрабандою провезти військовий вертоліт

СБУ встановила, що на адресу львівської комерційної структури через Іллічівський морський порт з США був ввезений вертоліт, який в супровідних документах заявлений як пасажирський.

СБУ у Львові порушила кримінальну справу через незаконне ввезення військового вертольота з США вартістю 2,8 мільйона гривень.

Співробітники СБУ встановили, що на адресу львівської комерційної структури через Іллічівський морський порт зі Сполучених Штатів Америки був ввезений вертоліт, який в супровідних документах заявлений як пасажирський. Для митного оформлення авіамашини до митного органу були подані документи, згідно з якими вартість вертольота становила 1 млн 30 тисяч гривень.

Як повідомили в прес-службі УСБУ у Львівській області, перевіряючи законність зовнішньоекономічної операції, співробітники СБУ залучили фахівців торгово-промислової палати та Міністерства оборони України, які зробили висновок, що дане авіасудно є військовим вертольотом марки Messerschmitt розвідувального призначення, вартість якого без урахування обов'язкових митних платежів складає більше 2 мільйонів 800 тисяч гривень.

Зважаючи на те, що для митного оформлення вертольота були надані документи, що містять неправдиві відомості щодо найменування і фактичної вартості товару, за цим фактом управління СБУ у Львівській області порушило кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого частиною 1 статті 201 КК України (контрабанда).

Читайте також:

У Нью-Йорку судять російського пілота за контрабанду наркотиків

Німеччина екстрадіювала в Україну підозрюваного в контрабанді наркотиків українця

В Україні скасують кримінальну відповідальність за контрабанду

ВідеоВ Україну спробували контрабандою провезти військовий вертоліт

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: