В Україну їде доповідач ПАРЄ з перевіркою

Доповідач Парламентської асамблеї Ради Європи перевірятиме дотримання зобов'язань, взятих на себе Україною.

7-8 грудня в Україні перебуватиме доповідач ПАРЄ з питань дотримання Україною зобов'язань, взятих при вступі до Ради Європи Ренате Вольвенд.

Під час візиту Вольвенд ознайомиться із законодавчими рамками президентських виборів, що відбудуться 17 січня 2010 року, та оцінить стан реформування системи прокуратури, реформи судової системи та розробку єдиного виборчого кодексу.

Плануються зустрічі Вольвенд з головою Верховної ради Володимиром Литвином, міністром юстиції Миколою Оніщуком, головою Верховного суду Василем Онопенком та представником Конституційного суду України.

Доповідач Парламентської асамблеї Ради Європи також зустрінеться з національною делегацією України в ПАРЄ, членами парламентської робочої групи з розробки єдиного виборчого кодексу, а також з представниками неурядових організацій.

Нагадаємо, що делегація Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) на чолі з Матяшем Єорши (Угорщина) 24-26 листопада оцінюванювала стан підготовки до виборів і проведення виборчої кампанії в Україні.

26 листопада передова група спеціального комітету ПАРЄ за спостереженням за президентськими виборами в Україні мала зустрітися з головою Верховної ради Володимиром Литвином і головою Центральної виборчої комісії Володимиром Шаповалом. Проте вони не знайшли можливості зустрітися з представниками ПАРЄ, чим неабияк шокували останніх.

Читайте також: 

Євросоюз вимагає в України провести чесні вибори президента

ПАРЄ шокована вчинком Литвина і Шаповала

Делегація ПАРЄ почне 24 листопада перевіряти готовність України до виборів

Ющенко попросив ПАРЄ належно оцінити Голодомор

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: