В Україну їде глава Європарламенту

Президент Європарламенту та члени Моніторингового комітету зустрінуться з провідними українськими політиками.

В Україну з офіційним візитом їде президент Європарламенту Ганс Герт Пьоттерінг. Візит заплановано на 5-7 квітня.

Президент Європарламенту проведе зустрічі з головою Верховної ради Володимиром Литвином, президентом Віктором Ющенком, прем`єр-міністром Юлією Тимошенко та головою депутатської фракції Партії регіонів у ВР Віктором Януковичем.

Пьоттерінг також виступить під час додаткового пленарного засідання Верховної ради України 6 квітня.

У рамках офіційного візиту запланована участь Пьоттерінга у засіданні круглого столу з представниками неурядових організацій.

Також 5-8 квітня в Україні перебуватимуть з візитом співдоповідачі Комітету Парламентської асамблеї Ради Європи з питань дотримання обов’язків та зобов`язань державами-членами Ради Європи (Моніторинговий Комітет) Ренате Вольвенд і Сабіна Лойтгойзер-Шнарренбергер.

Програмою візиту передбачена зустріч співдоповідачів з Литвином, із постійною делегацією Верховної ради у ПАРЄ, з представниками всіх депутатських фракцій, а також із членами робочої групи Верховної ради з питань підготовки проекту Виборчого кодексу України і авторами декількох законопроектів.

Як очікується, Вольвенд і Лойтгойзер-Шнарренбергер зустрінуться з Ющенком, із Тимошенко, з секретарем Національної конституційної Ради Мариною Ставнійчук, із тимчасовим виконувачем обов’язків міністра закордонних справ України Володимиром Хандогієм, з головою Конституційного суду Андрієм Стрижаком, з генеральним прокурором Олександром Медведьком та з міністром юстиції Миколою Оніщуком.

Читайте також:

Газову декларацію України і ЄС не будуть переглядати

Росія передумала ображатись на Європу через українську трубу

Україна готує візовий режим для європейців

Ющенко: без України Європа не вийде з кризи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: