Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україну з великими планами прилетіла легендарна "рабиня Ізаура"

Акторка з Бразилії хоче побачити Карпати і відвідати кілька українських міст.

Луселія Сантус, яка виконала роль рабині Ізаури в першому серіалі, котрий показали в СРСР, прилетіла в Україну на запрошення Дмитра Комарова. 61-річна зірка кіно з Бразилії збирається відвідати сім українських міст і мріє побувати в Карпатах, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Тетяна шиє сукню і ностальгує за подіями 30-річної давнини. "Вулиці були порожні – ми намагалися дивитися фільм", - пригадує вона. Молода Сантус на екрані з’явилася у пишній сукні і грала на піаніно, все – від одягу до зачіски – було об’єктом для наслідування радянських жінок. Перше бразильське "мило" зняли у 1976 році, а в СРСР воно потрапило ще через десять. Історія про рабиню Ізауру знайшла нечуваний відгук у серцях глядачів, мелодія з фільму врізалась в пам’ять мільйонів, а у радянському словнику з’явилось слово "фазенда" для позначення дачних угідь.

Відео61-річна актриса, яка зіграла рабиню Ізауру, прилетіла до Києва

Дмитро Комаров побував у гостях у Луселії Сантус під час зйомок нового сезону "Світ навиворіт" у Бразилії. 61-річна акторка збирається відвідати сім українських міст і мріє побувати в Карпатах. Із кумиром радянських жінок зустрілась і ТСН.

61-річна актриса, яка зіграла рабиню Ізауру, прилетіла до Києва

Уявити, що за 30 років вона обиратиме квіти для Ізаури, Тетяна не могла. Дев’ять сонячних українських хризантем мають привітати гостю в Україні. В аеропорту Тетяна одразу ж опиняється у компанії Дмитра Комарова, котрий теж чекає на Луселію. Дві валізи, килимок для йоги і спортивні чоботи – у свої 61 Луселія Сантус лишилась мініатюрною, а посміхається набагато частіше, ніж у кіно. На питання про секрет чудового вигляду акторка відповідає: "Я намагаюся уникати індустріального харчування – лише органічне. Ну, і дуже активне фізичне життя". Дмитро Комаров додає: "Ми в Ріо-де-Жанейро разом піднімалися в гори – я не міг її наздогнати! Вона дуже спортивна дівчина".

Голосний сміх Луселії привертає увагу перехожих – колишню "рабиню" впізнають здалека. "Я зріс на цих фільмах", - зізнаються українці.  

Кореспондент ТСН Олександра Мітіна

Залиште свій коментар

Вибір редакції