Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В "Укрборонпромі" заявили про необхідність випуску військових літаків для ЗСУ

Фахівці ДК "Укроборонпром" та ДП "Антонов" увійдуть до новоствореної спільної робочої групи, яка упродовж місяця має розробити програму розвитку підприємства.

Генеральний директор "Укроборонпрому" Павло Букін заявив про необхідність випуску літаків в інтересах Міноборони України.

За його словами, це дозволить створити принципово нові зразки літаків, які значно розширять можливості Збройних Сил України, передає прес-служба "Укроборонпрому".

Зокрема, про це Букін заявив під час свого першого візиту на ДП "Антонов", яке входить до складу Концерну, де відбулася робоча нарада.

Він також зазначив, що фахівці ДК "Укроборонпром" та ДП "Антонов" увійдуть до новоствореної спільної робочої групи, яка упродовж місяця має розробити програму розвитку підприємства.

"Ключовим механізмом розвитку підприємства має бути чіткий план розвитку "Антонова". "Антонов" є лідером авіаційного кластеру "Укроборонпрому", як провідний інноваційний центр авіабудування світового рівня. Цей план має бути розроблений робочою групою, до складу якої увійдуть фахівці "Антонова" та "Укроборонпрому". І одним із завдань Концерну є забезпечення можливості опанування "Антоновим" нових компетенцій у співпраці із міжнародними партнерами. "Антонов" здатний стати ланкою у  міжнародному ланцюгу авіабудування", – заявив під час наради Павло Букін.

Нагадаємо, державний концерн "Укроборонпром" готується до серійної модернізації зенітно-ракетних комплексів "Печора". Нещодавно модернізований варіант установки успішно пройшов випробування.

Залиште свій коментар

Вибір редакції