В Укрбюро Інтерполу отримували хабарі за неоголошення в розшук поплічників Януковича – Матіос

Головний військовий прокурор розповів, як в українському Інтерполі саботували розшук посадовців.

Низка співробітників Укрбюро Інтерполу отримували хабарі за перешкоджання передачі до головного офісу організації матеріалів для оголошення в міжнародний розшуку осіб режиму Віктора Януковича.

Про це заявив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос в ефірі "Шустер Live".

"Проблема в тому, що пошта - скажу простою мовою - якою є відділення Інтерполу в Україні, визначала: направляти (документи, - прим.ред.) в Інтерпол, або залишити і відправити назад слідчому", - наголосив він.

За словами Матіоса, є офіційні свідоцтва та документи, де є вказівка "не вважаємо за доцільне".

"Вони вигадували на рівні капітана, майора або окремо взятого полковника, потрібно чи ні", - додав глава військової прокуратури.

Окремо Матіос запевнив, що має оперативні та документальні дані, згідно з якими посадовці за такі дії отримували гроші, фактично - хабарі, за недопущення оголошення або доведення процедури оголошення в розшук.

Нагадаємо, раніше в українському Інтерполі пообіцяли провести внутрішню перевірку через звинувачення у можливому сприянні соратникам Януковича. Зазначимо, окрім заяв про причетність посадовців Нацбюро Інтерполу до "відбілювання" Януковича та його соратників Анатолій Матіос звинуватив ЗМІ у розміщенні замовних статей для "дискредитації Генеральної прокуратури".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: