В "Укренерго" попереджають про можливі нічні відімкнення електрики в Криму

В "Укренерго" попереджають про можливі нічні відімкнення електрики в Криму

На окупованому півострові Крим можливі відключення електрики / Фото: EnergyNews

Поставки електроенергії на півострів знижені на 550 МВт.

У нічний час на окупованому півострові Крим можливі відключення електрики через пошкоджену лінію електропередач Мелітополь – Джанкой, яка тимчасово відімкнена, передає видання "Крим.Реалії".

Поставки електроенергії до Криму знижені на 550 МВт, повідомив начальник відділу з питань взаємодії зі ЗМІ "Укренерго" Зіновій Буць.

"Зараз працює лінія Каховка – Джанкой і лінія Каховка – Титан, а лінія Мелітополь – Джанкой вимкнена на певний період для робіт і операцій МВС. Вони там знімають певні предмети і попросили вимкнути її", – сказав він.

За словами Буця, зниження обсягу поставок електроенергії до Криму може призвести до відімкнень електрики на півострові.

"Це може статися, якщо кримчани не зуміють компенсувати своїми власними потужностями, поки що йде незначне зменшення. У нічний час там, можливо, буде проблема. Катастрофи наразі немає, вони мають понад 500 МВт, і якісь мінімальні потреби будуть забезпечені, але в пікові години дефіцит може виникнути", – пояснив Буць.

Ранше повідомлялося, що у ніч на вівторок, 20 жовтня, поблизу селища Чонгар Херсонської області були підірвані дві електроопори. Лінією Мелітополь-Джанкой здійснюється подача електроенергії до Криму.

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація