В Укргідрометцентрі назвали причини негоди на Західній Україні та розповіли, коли зливи вщухнуть

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На вихідних на заході Україні прогнозують звичайні літні дощі.

Уже від сьогодні, 24 червня, на заході України очікується покращення погоди та зменшення кількості опадів.

Про це ТСН.ua повідомив начальник відділу метеопрогнозів Укргідрометцентру Владислав Білик. 

"Така погода на заході країни спостерігається два-три дні, починаючи від 20 червня. І уже сьогодні (ред. - 24 червня) буде покращення погоди. Ми будемо мати підвищення атмосферного тиску, фронт буде поступово розмиватися, інтенсивність дощів буде зменшуватися. Уже сьогодні у Карпатах не очікується сильних і надзвичайних дощів, які до цього фіксували деякі станції. На вихідних на заході Україні вже будуть звичайні літні дощі, помірні. Значних опадів у регіоні не очікується", - розповів Владислав Білик.

Він також пояснив причини такої негоди. "Негода на заході України спричинена тим, що над ними наразі перебувають атмосферні фронти. Уся Україна наразі перебуває у малоградієнтному полі пониженого тиску, що супроводжується дощами, але над західними областями стоїть малорухомий атмосферний фронт і тому там йде більше дощів, особливо у Карпатах", - пояснив синоптик.

Раніше повідомлялося, що інтенсивні опади протягом 22-23 червня призвели до ускладнення паводкової обстановки у Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській та Закарпатській областях. Там залишаються підтопленими 187 населених пунктів та майже 5 тисяч будинків, евакуйовано – 389 осіб, з них 76 дітей (Івано-Франківська – 285, Чернівецька – 101, з них 27 дітей.

Нагадаємо, що 23 червня паводок на Буковині пошкодив газорозподільчі підземні й надземні газопроводи. Без блакитного палива залишилися декілька сіл, а газопостачання Чернівців опинилося під загрозою.

Відео Надзвичайна ситуація: на Західній Україні очікують пік негоди

Надзвичайна ситуація на Західній Україні: там сьогодні очікують пік негоди - і  прогнози синоптиків, схоже, справджуються. На Прикарпатті розлилися усі річки: зокрема Прут і Дністер. Негода вирує і на Буковині. Чи піднялась вже вода у Чернівцях і що загалом відбувається у регіонах – у прямих включеннях.

Надзвичайна ситуація: на Західній Україні очікують пік негоди

Залиште свій коментар

Вибір редакції