Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На озброєнні машини – кулемет НСВТ.

На Львівському бронетанковому заводі успішно випробували броньовану ремонтно-евакуаційну машину (БРЕМ) "Лев" і готові до її серійного виробництва.

Про це йдеться на сайті "Укроборонпрому", до складу якого входить завод.

Зазначається, що машину створено на базі танка Т-72. Її призначення - евакуація та буксирування несправної, пошкодженої гусеничної та колісної військової техніки в умовах бойових дій та проведення її поточного та середнього ремонту.

"Лев" оснащений потужною лебідкою із тросом робочою довжиною 200 метрів. У польових умовах йому дозволяє працювати електрозварювальне обладнання, яке живиться від генератора ремонтно-евакуаційної машини.

Крім того, БРЕМ має кран-стрілу максимальною вантажопідйомністю 12 тонн для монтажу-демонтажу вузлів та агрегатів.

Додатково машина обладнана вантажною платформою, що дозволяє транспортувати запасні частини, необхідні для проведення ремонтних робіт, вагою до 1,5 тонни.

На БРЕМ "Лев" передбачена можливість встановлення двигуна потужністю 780 (840) к/с, які дозволяють 41-тонній машині розвивати максимальну швидкість руху до 60 км/год. БРЕМ здатна працювати у діапазоні температури від -40 до +40, та має запас ходу не менше 460 кілометрів ґрунтовою дорогою.

Екіпаж машини – 3 людини, на озброєнні БРЕМ – кулемет НСВТ (КТ-12,7).

Нагадаємо, конструкторське бюро "Луч" показало відео випробування української крилатої ракети, під час якого вона успішно вразила ціль на відстані 100 кілометрів. Випробування відбулись на півдні України в Одеській області. 

ВідеоНа полігоні ЗСУ випробували нову вітчизняну зброю і техніку

Її проінспектував секретар РНБО Олександр Турчинов. Це, зокрема, безпілотник, здатний проводити розвідку, координувати вогонь та забезпечувати стійкий від ворожого впливу зв'язок на глибині до 200 кілометрів. Інший безпілотник несе фугасний або термобаричний бойовий заряд та точно вражає цілі в глибокому тилу ворога. 

На полігоні ЗСУ випробували нову вітчизняну зброю і техніку

Залиште свій коментар

Вибір редакції