Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В "Укроборонпромі" прокоментували журналістське розслідування про розкрадання 300 тис. доларів

Концерн знову звинуватив журналістів в маніпуляціях.

Державний концерн "Укроборонпром" опублікував заяву стосовно розслідування програми  "Наші гроші" про розкрадання 300 тисяч доларів на поставках висотомірів з Росії. Там вважають, що розслідування "має ознаки маніпуляцій і є виявом заангажованої журналістики".

Про це йдеться в тексті заяви опублікованій на сайті концерну 5 березня.

"Укроборонпром" зазначив, що автори розслідування не навели у сюжеті точку зору Концерну, яку їм було надано за їхнім запитом.

"Інформація про так зване семикратне підвищення ціни на прилади для Ан-26 є некоректною. В договорі з іноземним замовником було передбачено встановлення на два літаки комплектів висотомірів по три прилади у кожному. Згідно з умовами договору зазначені прилади мали були замінені на нові, виготовлені не пізніше 2015 року. Українські авіаційні підприємства, до яких зверталися представники Концерну, повідомили про відсутність цих висотомірів. Єдиною компанією, яка погодилось доставити ці вироби, було ТОВ "АН-Сервіс", – йдеться в офіційній заяві.

Також там переконують, що "інших фактів імпорту в Україну таких приладів (випуску після 2014 року) офіційно не зафіксовано" та "категорично некоректним є твердження журналістів щодо вартості товарів без повного розуміння ними усіх нюансів формування митної вартості".

"Про оптимальну ціну закупки свідчить те, що країна-замовник придбала ці прилади саме в української сторони, а не безпосередньо у виробника – РФ, яка є її партнером у Митному союзі і могла запропонувати власну ціну. Наголошуємо, що прибуток Концерну за цією поставкою був не менше рентабельності усього контракту. Виконання цього договору забезпечило роботою декілька тисяч працівників авіабудівної галузі України, а його загальна вартість становила близько $6 млн", – додали в "Укроборонпромі".

Нагадаємо, що 4 березня журналісти програми "Наші гроші" опублікували розслідування в якому стверджують, що син заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони Ігор Гладковський "заробив" 300 тисяч доларів на оборудках з "Укрспецекспортом".

ВідеоНАБУ порушило кримінальну справу про розкрадання в "Укроборонпромі"

Проте, найбільше викриттів у історії із звинуваченнями топ-посадовців розкрадання оборонного комплексу журналісти розслідувачі програми "Наші гроші" обіцяють у наступній серії свого матеріалу. Перші дві напередодні спричинили скандал, зокрема, і відсторонення від посади першого заступника секретаря РНБО Ігоря Гладковського. Надвечір до маєтку його сина, також фігуранта журналістського матеріалу, навідалися активісти Нацкорпусу. 

НАБУ порушило кримінальну справу про розкрадання в "Укроборонпромі"

Залиште свій коментар

Вибір редакції