Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В "Укроборонпромі" розповіли, в які країни продали військову техніку на 3 мільярди гривень

За три роки суму реалізованої продукції збільшили в 20 разів.

Протягом 2017 року державний завод імені. В.О. Малишева, який входить до "Укроборонпрому", отримав від реалізованої продукції рекордні понад 3 млрд грн. Ще три роки тому, 2014-го, сума була в 20 разів меншою і становила 150 млн грн.

"Такий результат був досягнутий завдяки 100% виконанню заводом усіх поставлених завдань у визначений термін", - зазначають в "Укроборонпромі".

Зокрема, до Королівства Таїланд відправили танки БМ "Оплот".

"Остання у 2017 році партія бойових машин пройшла стаціонарні та польові випробування, вся продукція була перевірена замовником, отримала відповідні сертифікати та 27 грудня – відправлена. За контрактом з Таїландом заводу Малишева залишилося здати замовнику усього декілька бойових машин. На підприємстві планують завершити виконання домовленостей в I кварталі 2018 року", - ідеться в повідомленні.

Тепер завод готовий приступити до виконання державного оборонного замовлення з виготовлення танків "Оплот" для Збройних сил України.

Також відправили чергову партію моторно-трансмісійних установок для Пакистану – відвантажили вже п’яту партію. Моторно-трансмісійні установки - це комплекти, в які входять двигун, трансмісія, системи обслуговування двигуна, система очистки повітря, броньований дах. У подальшому всі ці комплекти встановлюватимуть на пакистанські бойові машини "Аль-Халід-1".

В "Укроборонпромі" наголосили, що спочатку виконали замовлення вітчизняного Міноборони, а потім працювали для іноземних замовників.

"Виконання цих експортних контрактів відбулось у рамках дозавантаження підприємства, після повного виконання всіх взятих перед Міністерством оборони України зобов’язань, за якими були відремонтовані танки "Булат", які вже направлені в танкові бригади Збройних сил України. Такі позитивні зміни були досягнути, в першу чергу, завдяки кадровій політиці, яку проводить "Укроборонпром", у рамках якої від 2014 року на підприємстві було звільнено чотири очільника", - говориться в повідомленні.

Нагадаємо, перед Новим роком Гройсман сказав "до побачення" керівнику "Укроборонпрому" і порадив шукати роботу. Той відповів прем'єру: "Не треба шукати "цапів-відбувайлів".

Залиште свій коментар

Вибір редакції