В "Укроборонпромі" відреагували на закиди щодо постачання зброї терористам з "ІД"

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В "Укроборонпромі" відреагували на закиди щодо постачання зброї терористам з "ІД"

В "Укроборонпромі" відреагували на закиди

Поставки товарів військового призначення здійснюються у суворій відповідності до міжнародних зобов'язань.

Сьогодні, 20 листопада, в "Укроборонпромі" повідомили, що усі підприємства, які входять до складу концерну не постачають та ніколи не постачали зброю чи військову техніку до країн, які перебувають під дією санкцій Ради безпеки ООН чи обмежень інших міжнародних організацій.

"Всі поставки товарів військового призначення здійснюються у суворій відповідності до міжнародних зобов'язань України, чинного національного законодавства та під контролем Державної служби експортного контролю України". – кажуть корпорації.

Повідомляється, що підприємства, що входять до складу "Укроборонпром", ніколи не закуповували ні китайських переносних зенітно-ракетних комплексів FN6, ані боєприпасів до них, та не постачали до жодної країни світу.

"Інформація, яка нині розповсюджується у ЗМІ, є абсолютно неправдивою. Нині у світі ведеться масштабна інформаційна війна, що завдає шкоди не меншої, ніж війна економічна, тож просимо журналістів з обачністю сприймати неперевірені та провокативні дані", -йдеться у повідомленні Укроборонпрому.

Нагадаємо, що Міноборони України спростувало інформацію іноземних ЗМІ про те, що Україна нібито причетна до постачання зброї терористам "Ісламської держави".

Наступна публікація